תאורת חירום

תאורת חירום

  • ישנן לא מעט דרכים בכדי להתגבר על מצבי חירום אשר תוקפים אותנו או אנו נקלעים אליהם במהלך היום יום. במאמר זה נתרכז ונסקור את נושא תאורת חירום ובמה היא יכולה לתרום לנו, במיוחד כאשר נקלעים לסיטואציה לא נעימה בחושך ויכולת הראייה שלנו מוגבלת. אז אם אתם מוכנים, הדליקו את האור והמשיכו לקרוא.

חוש הראייה

לנו, כבני אדם, יש מספר חושים ולכל חוש תפקיד שונה, למשל: חוש הריח נועד בכדי שנוכל להריח דברים וחוש הראייה בכדי שנוכל לראות. כאשר חוש הראייה נפגם או יכולת הראייה שלנו מתמעטת, בעיקר בחושך, הנטייה הטבעית של הגוף היא מעט להילחץ ולגשש אחר מקור האור הקרוב ביותר. כאשר האדם מצליח לראות מה עומד לפניו ומה נמצא בסביבה, תחושת השליטה והאחיזה בקרקע מתחזקת. כמו כן, לעיתים מקור האור כובה בדיוק ברגע הלא נכון ולא ניתן לאתר מקור אור אחר. במיוחד עבור מקרים אלו, קיימת תאורת חירום ומוטב שהיא תהייה תאורת חירום אמינה אשר תצליח לתפקד בדיוק באותם מקרי חירום.
יתרונות תאורת חירום

  • תמיד מואר – ברגע שמותקנת מערכת תאורת חירום, ואין זה משנה באם מדובר על נורה אחת או גלאי יחיד, ניתן להיות בטוחים כי לעולם לא ניקלע למצב בו אין אור.
  • עלויות – במרבית המקרים עלויות תאורת חירום הן נמוכות, במיוחד כאשר מדובר בגלאי יחיד או עם תאורת לד הנחשבת חסכונית.

 

חשוב לדעת

ישנם מספר סוגי תאורת חירום וכל מיקום או מתחם, ראוי ויתאימו לו את סוג התאורה הנכון עבורו. תחזוקת התאורה חייבת להתבצע באופן שוטף בכדי לוודא תקינות מלאה. הנטייה להתקין את המערכת ולשכוח ממנה, היא שכיחה ולכן מומלץ לוודא כי אכן נעשות בדיקות תקופתיות ותחזוקה שוטפת. חברת "גל אור מפעלי תאורה" מתמחה בתאורת חירום ואחד מיועצי החברה ישמח להעניק לך ייעוץ ושרות.

לא רוצים להיקלע למצב בו התאורה לא עובדת? זקוקים לתאורה בכל שעות היממה? זה הזמן לפנות לחברת "גל אור מפעלי תאורה" בכל אחד מאמצעי התקשורת הבאים: טלפון: 03-5597333, פקס שמספרו: 03-5581040 או באמצעות כתובת הדואר האלקטרוני: office@gal-or.co.il

גלאי 360° GO46A – מיועד למחסנים