נורות פלורסנט

נורות פלורסנט

נורות פלורסנט

חנויות ומשווקים איכותיים של נורות וגופי תאורה מציעים כיום מגוון רחב ביותר של נורות ואמצעי תאורה שונים. בין אמצעי התאורה המובילים והנפוצים ביותר ניתן למצוא את נורות הפלורסנט.T5 בשורות הבאות נספר על נורות פלורסנט  T5, כאשר נרחיב בין היתר על היתרונות שלהן ונראה למי הן מתאימות ומדוע הן כדאיות.

חסכוניות וירוקות

ההיבט הראשון שכדאי לדעת אודות נורות פלורסנט T 5 הוא שהן נחשבות לחסכוניות ביותר ולכן הן גם ירוקות סביבתית. בהשוואה לנורות ליבון רגילות, שנחשבות כיום להרבה פחות נפוצות, לנורת הפלורסנט  T5יש אורך חיים ארוך משמעותית. בנוסף, גם הנצילות שלה משופרת בהרבה. במילים אחרות, מדובר בנורה שאיננה הופכת את החשמל לחום ולכן – אין בזבוז אנרגיה וגם אין חימום מיותר של האוויר בחדר.

מגוון עיצובים לבחירה

כדאי לדעת שהיתרון מבחינה אנרגטית ומבחינה מחיר לאורך זמן אינו היתרון היחיד של נורות הפלורסנט T5. יתרון נוסף, שמעלה את הפופולריות של הנורות הללו הוא המגוון הגדול והרב של דגמים לבחירה.
כיום, בהחלט לא צריך להסתפק אך ורק בנורות המאורכות, שהיו מקובלות בעבר בעיקר במקומות עבודה ובמשרדים. כיום, ניתן למצוא דגמים רבים, חלקם מעוצבים, חלקם עגולים, חלקם בעלי פיתולים מיוחדים. חלק גדול מהדגמים תואם לבתי מנורה רגילים, כך שניתן לעשות שימוש בנורות הללו בכל מקום ולכל מטרה. הן מתאימות למקומות עבודה, לחדרי עבודה, לחדרי ילדים, לפרוזדורים ואפילו לסלון.

גם בפנים וגם בחוץ

נורות פלורסנט  T5 מתאימות מאוד כמעט לכל אחד. יש לציין שלא רק מי שאוהב חיסכון ומי שרוצה לתמוך בצריכה ירוקה יכול ליהנות ממוצר תאורה זה. ניתן גם להתאים את הנורות הללו לשימוש פנימי וגם לשימוש חיצוני.
דגמים מסוימים של נורות פלורסנט T5 כוללים אפשרות להגנה מפני מים ומזג אוויר סוער. יש אפשרות לדגמים מעוצבים ונאים מאוד שמתאימים גם לבתי עסק, מסעדות במתחם חיצוני וכדומה. יש דגמים נאים מאוד שמתאימים לדירות גג וגן, לבתים צמודי קרקע, לגני ילדים וכן הלאה. במידה ורוצים כמות אור רבה, ניתן בהחלט לעשות שימוש בגופי תאורה מותאמים, שכוללים בתוכם כמה נורות פלורסנט T5 במקביל. זה יפה, זה נעים, זה נוח וזה משתלם.