מנורות שבת לדתיים

מנורות שבת לדתיים

הפתרון המושלם לערב שישי – מנורות שבת לדתיים

כחלק מפתרונות התאורה של חברתנו, אנו מספקים גם פתרונות מתקדמים עבור צרכי הציבור הדתי בדמות מנורות שבת. מדובר במוצר איכותי, מעוצב וחסכוני בחשמל המסופק במספר גוונים, ומעניקים מענה לגיטימי ופרקטי לצורכי תאורה בערב שבת.

נחיצותה של מנורת שבת

ברור לכול שיש צורך בהשארת אור דולק המכוון עם שעון שבת, המאפשר שלא להתנהל בחושך. יחד עם זאת, לא אחת בתום אירועי ופעילות ערב שישי, כאשר רוצים ללכת לישון בטרם פעולת שעון שבת, האור הדלוק יכול להוות מטרד לא פשוט שמפריע להירדם ולישון. מאידך, לעיתים יש צורך באור באמצע הלילה שאינו תלוי בשעון השבת. כך לדוגמא, הצורך יכול להתעורר במקרה שתינוק או ילד מתעוררים באמצע הלילה, או במקרה של נדודי שינה ורצון להמשיך ולקרוא דברי תורה לתוך השעות הקטנות של הלילה. למען מטרה זו הומצאו מנורות שבת לדתיים המאפשרות הסתרת וגילוי אור בשבת ללא פעולה ממשית של כיבוי והדלקה.

מנורת שבת יעילה ומעוצבת

אצלנו תוכלו לרכוש מנורות שבת מעוצבות, בטוחות ויעילות לבית, לבית מלון או לצימר. אלו מנורות עם כיסוי ראש חיצוני מסתובב המאפשר את סגירת הנורה ללא צורך לכבותה. מדובר במנורה המבוססת על נורת פלורוסנט חסכונית בחשמל, המגיעה במידות25X17X7 ס"מ בצבע לבן, ועם עיטורי פרזול בגווני כסף, זהב או ניקל. על ידי סיבוב כיסויה החיצוני ניתן להאיר או להחשיך את החדר מבלי לכבות את החשמל.

העיקרון שמאחורי מנורות שבת

מנורות שבת לדתיים שאנו מספקים הינן פרקטיות, יפות וחסכוניות, ויכולות לשמש אתכם כמנורות לכל דבר בכל ימות השבוע. יחד אם זאת, המנורה נשענת על רעיון ייחודי שמבוסס על כיסוי לראש, המאפשר למעשה לווסת את כמות האור עד לסגירתה המוחלטת והאפלת החדר. מאחר שכיסוי הראש של המנורה הינו רכיב מכאני בפני עצמו, אפשר לסובבו ולכסות את האור בפעולה אינה נחשבת למוקצית מכיוון שאינה כרוכה בהדלקה או כיבוי האור באופן ממשי האסור בשבת.

לקניית מנורות שבת

לרכישת מנורות שבת לדתיים וקבלת מידע נוסף בנושא, הינכם מוזמנים ליצור קשר עם גל אור בטלפון 5597333 – 03 ואנו נשמח לספק מענה מלא לכל שאלה.