התקנת תאורת גינה

התקנת תאורת גינה

תאורת גינה – גל-אור

תאורת גן טובה תהיה כזו שתספק מראה נאה לגינה, תבליט אזורים שאנו רוצים שימשכו תשומת לב (כמו שיח יפה, עץ, פסל, ספסל או בריכת דגים) ובו בזמן תהיה אפקטיבית כך שנוכל לצאת ולהסתובב בקלות בגינה גם כשחשוך. תאורה טובה מחוץ לבית תעודד שימוש בגינה גם לאחר השקיעה, נעים מאוד לצאת אל גינה המוארת נכון. עוד יתרון של אור מחוץ לבית הוא הרתעת פורצים. חשוב מאוד לתכנן נכון את התאורה שתתקינו בגינה שלכם כמו גם לוודא שהעבודה תבוצע על ידי בעלי מקצוע מנוסים. אספנו עבורכם מידע מועיל שיסייע לכם בפרויקט הוספת תאורת חוץ לגינה שלכם.

מיקום נכון

בכל הקשור לתאורת חוץ מיקום גופי התאורה הוא חשוב מאין כמותו. תאורת גינה לא נועדה להציף את האזור באור (כמו שאנו מצפים מתאורה בתוך הבית), היא צריכה להיות רכה כך שנוכל ליהנות משהיה בגינה בשעות השקטות והקרירות של הערב והלילה. כדי לתת גם לעיניים לנוח התאורה חייבת להיות ממוקמת כך שתאיר רק את מה שצריך ולא תפיץ אור מיותר סביב.
מיקום נכון של גופי התאורה יהיה כזה המאפשר לנו ללכת בקלות בגינה בלי להיתקל בשם דבר. לפעמים אור חזק שמפיץ גוף תאורה שממוקם לא טוב רק יסנוור אותנו ויקשה עלינו לעבור. חשוב לתת את הדעת על גובה הצבתם של גופי התאורה, הכיוון אליו יאירו, שבילים שרצוי להאיר ועוד.
יעילותה של תאורת גינה היא רק חצי מהסיפור, התאורה תשפיע בצורה משמעותית על מראה הגינה בלילה וגם על מראה הבית מבחוץ. חשוב מאוד לתכנן את התאורה כך שתחמיא לבית ולגן, המטרה תושג תוך בחירת המיקום, הכיוון אליו יופץ האור והצבעים שלו.

חיסכון בחשמל, עמידות ובטיחות

במקרים רבים תאורת גינה תפעל במשך כל הלילה, כדי להשיג חיסכון בחשמל צריך לבחור נכון את גופי התאורה. תאורת לד לגינה היא דרך מצוינת להשיג מספיק אור מבלי להשפיע כמעט על חשבון החשמל. בגלל שהתאורה בגינה חשופה לגשם ולשמש חשוב מאוד שתהיה איכותית, חדירת מים למנורה תגרום לקצר, דבר שהוא לא רק מרגיז, אלא יכול גם לגרום להפסקת חשמל בכל הבית ואף עלול להיות מסוכן.

כדי להשיג תאורת חוץ יפה ואיכותית, כזו שתשרת אותנו היטב לאורך שנים רבות חשוב מאוד לפנות לבעלי מקצוע איכותיים אשר ידעו לתכנן יחד איתנו, להמליץ לנו על המיקומים האידיאליים להתקנת גופי התאורה ולבצע את העבודה בצורה מושלמת תוך שימוש במנורות איכותיות ואביזרים נלווים עמידים ובטוחים. תאורה נאה ושימושית בגינה תאפשר ותעודד שהיה בגינה בשעות מאוחרות, כך תפיקו יותר מהגינה שלכם. תאורה נאה היא מרשימה והשפעתה על העיצוב, המראה והאווירה היא מרחיקת לכת.