גלאי נוכחות, גלאי תנועה

גלאי נוכחות, גלאי תנועה

ישנן לא מעט דרכים לחסוך בעלויות ולייעל את השרותים והמוצרים הקיימים. אחת מאותן דרכים אלו היא התקנתם של גלאי נוכחות לתאורה, כמו גם גלאי תנועה שונים. אם גם אתם מחפשים אחר גלאי נוכחות, הרי שהגעתם למקום הנכון ולחברה הנכונה. במאמר זה, נפרט מעט אודות הגלאים השונים, מטרתם ומדוע כל עסק ומתחם, זקוקים להתקנתם של גלאים אלו.

על הגלאים ומטרתם

גלאי נוכחות לתאורה או גלאי תנועה מתאימים לכל סוגי המבנים הקיימים והמתחמים השונים אשר זקוקים לתאורה שאינה קבועה, בין היתר:

  • מבני מגורים
  • בנייני משרדים או משרדים יחידים
  • בתי מלון
  • בתי ספר
  • בתי חולים
  • מחסנים
  • שבילי גישה לבניינים וחדרי מדרגות
  • חדרי נוחיות

ובעצם כל מקום או מתחם שקיים בו צורך בניתוק צרכני תאורה בהעדר נוכחות אנשים. את גלאי נוכחות אלו ניתן לכוונן הן מבחינת זמן פעולה והן מבחינת רמת האור אשר יופץ.

יתרונות גלאי נוכחות

היתרון המשמעותי ביותר כאשר מתקינים גלאי נוכחות לתאורה הוא החיסכון בעלויות, במיוחד כאשר מדובר על מיקום או מתחם אשר תנועת העוברים ושבים בו דלה או מתמעטת בשעות מסוימות. התקנת גלאי תנועה מבטיחה כי לא יהיה בזבוז חשמל או שעות פעילות נורות שלא לצורך. זאת תודות לעובדה שהגלאים יופעלו רק לאחר שתתגלה תנועה כלשהי וגם יפעלו לזמן קצוב בלבד.

יתרון נוסף הוא יתרון ההרתעה. כאשר ישנו מתחם או מיקום כלשהו בו אין תנועה ערה של עוברים ושבים, במיוחד בשעות מסוימות, הרי שהידלקות של נורה תודות לגילוי תנועה כלשהי, תשמש כמנגנון הרתעה מפני אורחים לא רצויים. אלמנט החושך אשר משחק לטובת האורח הלא רצוי, יעלם כלא היה ולרוב יבחר האורח שלא לבקר במתחם מחשש חשיפתו.

לסיכום

אין ספק שבמבנים השונים והמתחמים השונים בהם אין תנועה ערה של עוברים ושבים, יש צורך בהתקנתם של גלאי נוכחות לתאורה כמו גם גלאי תנועה. כפי שכבר סקרנו, לגלאים יש רק יתרונות ומומלץ לפנות לחברה מקצועית בעלת מוניטין מכובד בתחום כמו חברת "גל אור מפעלי תאורה" אשר תצליח להעניק לכם את המוצרים והשרות הטובים ביותר בתחום.

אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר ולהתקדם אל תאורה נכונה, חסכונית ויעילה. כל אחד ואחת מצוות העובדים המקצועי שלנו ישמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה. כתובתנו היא רחוב הסדן 9, אזור התעשייה חולון מיקוד 58815. טלפון משרדי החברה: 5597333 – 03 , מספר הפקס שלנו הוא: 5581040 –  03 , ניתן להשיגנו גם בנייד שמספרו: 057-2997228 או באמצעות כתובת הדואר האלקטרוני הבאה: office@gal-or.co.il