גופי תאורה עגולים

גופי תאורה עגולים

גופי תאורה עגולים, פרבולים רבועים ואחרים

חברת גל אור הוותיקה והמוכרת מציעה לציבור לקוחותיה מבחר סוגים וצורות של גופי תאורה, לרבות  גופי תאורה עגולים, גופי תאורה פרובלים, רבועים, משולשים וא-סימטריים. המבחר הגדול של גופי תאורה בשלל צורות, גדלים, סגנונות ומאפיינים, מאפשר לכל לקוח פרטי, עסקי, מוסדי או תעשייתי לאתר ולרכוש את המוצרים הנכונים עבורו.

מבחר צורות וסוגים של גופי תאורה

אצלנו תוכלו למצוא קשת רחבה של צורות וסוגי גופי תאורה ייחודים ועכשוויים, שיתאימו לסגנון העיצוב המבוקש ולצורכי העסק: לפניכם מספר אפשרויות נבחרות:

  • גופי תאורה פרובלים – לרבות גופי תאורה עם נורות פלורוסנט T5 בעלי פתיחת פרפר נוחה, פרבולי אפלייט עם תאורה מכוונת כלפי מעלה שאינה ישירה, וכן גוף תאורה פרבולי עם כיסוי אופל או כיסוי פריזמטי.
  • גופי תאורה עגולים – כוללים גופי תאורת לד עגולים וחלביים המותקנים על גבי טיח לשימוש פנים, עבור תקרות גבס, עץ ובטון. כמו כן, ברשותנו מגוון גופי פלורוסנט עגולים כדוגמת גוף תאורה עגול מראה עם כיסוי אקרילי שבמרכזו מראה, או גופי פלורוסנט עגולים עם כיסוי אופל, סאטן, מודפס או קרח.
  • צורות נוספות של גופי תאורה – אצלנו תוכלו לרכוש עוד מגוון צורות של גופי תאורה לצורכי חוץ ופנים, לרבות גופי תאורה מרובעים, מלבניים, משולשים וא- סימטריים.

 

שיקולים בבחירת גוף תאורה

בחירת גוף תאורה מורכבת מקשת רחבה של שיקולים פרקטיים ועיצובים שאנו ממליצים ללקוחותינו לקחת בחשבון. ראשית, יש להגדיר את מטרת רכישת גופי התאורה, בין אם עבור תאורת חוץ או פנים, תאורה חזקה ובהירה, מפוזרת או ממוקדת, או תאורה רכה ונעימה ליצירת אווירה. שיקולים אלו יכתיבו את כמות הנורות הנדרשת, עוצמתן, מיקודן ואת חומרי הגלם המרכיבים אותן. כמו כן, יש להתחשב בתנאי ומגבלות השטח המשפיעים גם הם על צורת גוף התאורה. בנוסף, יש לבחון תשתיות קיימות או נדרשות עבור גופי התאורה ולהגדיר תקציב לרכישה זו, הכוללת בתוכה גם עלויות התקנה וצריכת חשמל. ולבסוף, יש לבחור את צורת גוף התאורה ועיצובו בהתאם לאווירה, צבעים וסגנון קיימים ומבוקשים.

להזמנת גופי תאורה בהתאמה אישית

לרכישת גופי תאורה מעוצבים בצורות וסגנונות בהתאמה מלאה לצרכיכם, ולקבלת ייעוץ ומידע נוסף בנושא, הינכם מוזמנים להתקשר אל חברת גל אור בטלפון 5597333 – 03. פנו אלינו עוד היום לקביעת פגישה, קבלת הצעת מחיר ופרטים נוספים.