גופי תאורה לגינה

גופי תאורה לגינה

מאירים את חלל החצר: גופי תאורה לגינה

חצר הבית היא אחד מהאזורים המרגיעים ביותר שנמצאים בחזקתכם: המקום המושלם להירגע בחום של הקיץ ולהתקרר בחורץ הגשום. האמנם, כולנו יודעים שבשעות הערב כבר מחשיך, ואי אפשר ליהנות מהגינה כמו שצריך בלי תאורת גינה מתאימה. ובכן, לכל גינה יש את המאפיינים שלה ועל כן צריך להיערך בהתאם.

גינת הבית היא אחד האלמנטים היותר מרגיעים שאתם יכולים למצוא היום. אין אחד שלא ישמח לסיים יום עבודה מפרך עם איזו כוס קפה חמה באוויר הפתוח כשמעליו שקיעת השמש ונצנוץ הכוכבים. ביתכם, מבצרכם ומקום ביטחונכם הוא שטח לו יש לדאוג ולעצב בצורה האופטימלית לדיירי הבית. במטרה להעצים את חוויית השקט והשלווה של הקפה הלילי בחצר הבית, תאורת גינה היא בגדר הכרח.

 

מדוע כדאי להתכונן לחורף עם גופי תאורת גינה מלד

עונת החורף מביאה עמה את החושך בשעות מוקדמות יותר, וכדי להעצים את החוויה וכמובן לשדרג את מראה חצרכם גופי תאורה לגינה הם דבר חשוב והכרחי. כך, תוכלו לשבת בנחת עם העיתון, האוכל והשתייה החמה מבלי לדאוג מתי יחשיך ומתי יהיה פחות נעים לשבת ברוגע. לא לדבר על כך שתאורה כמובן משדרגת את מראה הגינה והבית כולו, ובפרט אם משקיעים בה מחשבה.

כיום, אתם יכולים להשקיע בתאורת הגינה שלכם סכום לא מאד גדול אך זו תיראה כאילו הושקעו בה סכומי עתק. המון פתרונות זמינים ונוחים מאפשרים לכם לעצב את גינתכם בצורה המושלמת, ולאבזר אותה עם גופי התאורה הייחודיים והמרשימים ביותר, שכמובן- עומדים בתקציב שלכם.

 

התקנת גופי תאורה לגינה

לפני שאתם דואגים להתקנת גופי התאורה לגינה, מומלץ כמובן להתייעץ עם בעל מקצוע או חברה ייעודית לנושא. הסיבה לכך כמובן, היא שכמו כל חלל בבית- לגינה מאפיינים חשובים אליהם חובה להתייחס במטרה להאירה בצורה יעילה. ראשית, הפרמטרים החשובים ביותר אותם צריך לשקול הם כמובן הצמחייה בגינה, מערכת ההשקייה, מבנה הבית והגינה, גודלה ואורכה, והאם היא מכילה או לא מכילה בריכת שחייה. פרמטרים כאלו מחייבים בחירה ספציפית של גופי תאורה. לדוגמה, אם ברצונכם להאיר חלל בגינה שבאזורו פועלת מערכת ההשקייה, יש לבחור בגוף תאורה מוגן מים שלא ייפגע מהנוזלים.

תאורת לד לגינה

בשנים האחרונות תאורת לד לגינה הפכה לשימושית ונפוצה בארץ ובעולם. לגופי תאורת לד בגינה יש הרבה יתרונות שיכולים להסביר את דפוס השימוש הגבוה. ראשית, אורך חיי נורות הלד ארוך מאד מה שחוסך בתחזוקה השוטפת שלהם. נוסף, הן עמידות בפני מכות וזעזועים, לא נשרפות בקלות ועוזרות לחסוך משהו כמו 80% בצריכת החשמל על פני נורות אחרות. נורות הלד קטנות, מה שמאפשר להשתמש בהן בגופי תאורה קטנים ומעוצבים, והתחממותן אינה מורגשת מה שמאפשר למקם אותן ליד צמחיה ומקומות בהם יש מגע עם דיירי הבית.